Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 19:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 Louise Persson Louise Persson louiseperssons.se 3 084 3 220 3 420 Kalmar
2 Sara Rylander Sara Rylander sararylanders.se 3 023 3 508 4 236 Växjö
3 melani.se mel@ni melani.se 2 828 4 068 5 085 Lund
4 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 2 281 8 031 10 077 Helsingborg
5 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 1 281 2 533 3 046 Helsingborg
6 Petra Karlsson Petra Karlsson petrakarlsson.se 1 006 1 482 1 918 Umeå
7 ragna Jonasdotter raagna.se 958 1 911 2 450 Kristianstad
8 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 912 2 165 2 720 örebro
9 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 876 1 452 2 378 Stockholm
10 sussi Sussi Tasinazzo sussitasinazzo.se 814 927 1 188 Kalmar
11 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 797 921 1 206 Växjö
12 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 723 790 1 150 Stockholm
13 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 716 812 919 Stockholm
14 melindapadron melindapadron melindapadron.se 696 1 698 2 052 Nyköping
15 Electras E L E C T R A K V I S T electras.se 657 1 001 1 434 Helsingborg
16 ooarven Olivia Arvén ooarven.se 622 1 578 2 192 Växjö
17 Emma Andersson Emma Andersson emmajosefine.se 596 900 1 315
18 Maria High On Life highonlife.for.me 591 704 869
19 Hanna Bolander bolander hannabolander.se 586 614 876 Växjö
20 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 546 669 832 Malmö
21 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 546 695 962 Paris
22 lindabohman lindabohman lindabohman.forme.se 527 885 1 088 Kalix
23 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 511 1 249 1 569 Stockholm
24 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 501 573 603 Mellerud
25 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 485 685 850 Lund
26 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 467 616 1 081
27 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 461 513 573
28 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 441 1 165 1 406 Växjö
29 Louise Hansson Louise Hansson louisehansson.forme.se 436 644 873 Uppsala
30 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 398 876 1 104 Malmö
31 hannae hannae hannae.forme.se 392 1 282 1 715 Eskilstuna
32 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 383 866 1 210 Norrtälje
33 Anna Nävermyr annanavermyr annanavermyr.for.me 377 648 846 Helsingborg
34 Frida Hägglund Fridaviola fridaviola.for.me 374 1 129 1 309 Austin
35 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 370 1 135 1 408 Helsingborg
36 Elin Melander KLAELI klaeli.se 336 371 494 Helsingborg
37 MATILDAS MATILDA ROSQVIST matildays.se 314 403 596 Malmö
38 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 308 356 415 Stockholm
39 Wilmaroos wilmaroos wilmaroos.for.me 305 608 866 Eskilstuna
40 juliahanstrom juliahanstrom juliahanstrom.forme.se 303 336 386 Uppsala
41 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 295 722 859 Köping
42 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 289 311 353 Finland
43 Leyla Karabeg Leylie leylie.se 281 352 462 Norrköping
44 Fanny Almén Fanny Almén fannyalmen.forme.se 257 378 482 örebro
45 fannylavre fannylavre fannylavre.se 255 350 588 Helsingborg
46 Fanny Granström fannygr.forme.se 246 343 500 Skellefteå
47 Linn Olivia Fanny Filippa Linn Olivia Fanny & Filippa loff.for.me 245 804 1 501 Stockholm
48 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 242 268 330 Småland
49 julia zentio juliazentio juliazentio.se 235 424 650 Eskilstuna
50 uobd uobd uobd.for.me 232 286 380 Amsterdam
51 Elin Larsson elinlarsson elinlarsson.se 229 511 586 Umeå
52 Linda kjellberg Linda Kjellberg lindakjellberg.forme.se 227 337 501 Växjö
53 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 224 249 396 Stockholm
54 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 222 452 581
55 Maja Lundberg majalundberg.forme.se majalundberg.se 219 423 506 Umeå
56 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 217 324 400
57 MISS MOA missmoa missmoa.forme.se 215 405 517 Uppsala
58 Julia juliality juliality.for.me 214 234 244
59 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 212 234 285 Gävle
60 ERik Gratis Filmer dreamfilm dreamfilm.forme.se 209 213 288
61 Rebecca Larsson rlarsson rlarsson.forme.se 204 238 302 Kristinehamn
62 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 202 726 914 Skinnskatteberg
63 Katarina & Cathrine dessertordisaster dessertordisaster.for.me 200 229 269 Stockholm
64 Linda Mazaheri LINDA MAZAHERI lindamazaheri.com 199 323 575 Stockholm
65 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 196 373 437 Kalmar
66 Joline Strömberg Joline Strömberg jolinesblogg.se 193 375 658 Mariestad
67 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 192 307 387 Göteborg
68 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 191 217 310 Stockholm
69 josephiners josephiners josephiners.forme.se 187 306 361 Växjö
70 idaholmqvist idaholmqvist idaholmqvist.forme.se 187 228 249 Helsingborg
71 matildajohansson matildajohansson matildajohansson.se 184 374 434 Jönköping
72 RMCK - en skönhetsblogg RMCK - en skönhetsblogg rmck.for.me 184 191 211 Stockholm
73 emmakarppinen emmakarppinen emmakarppinen.for.me 182 229 303 Karlskoga
74 Isabella isabellamortell isabellamortell.forme.se 177 207 239 Umeå
75 elinperlelin elinperlelin elinperlelin.for.me 174 511 616 Helsingborg
76 Hannah Brolin hannahbr hannahbr.for.me 174 417 533 Jönköping
77 Klara Sjödin klarajohanna klarajohanna.for.me 174 238 331 Lycksele
78 Piezes piezes piezes.forme.se 174 488 631 Köping
79 sarabergman sarabergman sarabergman.forme.se 171 318 433 Västerås
80 hannajohannesson hannajohannesson hannajohannesson.forme.se 168 212 239 älmhult
81 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 168 259 303 örebro
82 Sofia Hägglund Sofiahgg sofiahgg.for.me 167 446 498 örnsköldsvik
83 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 166 176 212 Stockholm
84 Michelle Almqvist Michelle Almqvist michellealmqvist.se 165 268 370 Halmstad
85 Annasdotter -skönhetsblogg Annasdotter - Skönhet & sminkblogg annasdotter.for.me 163 171 213 Jönköping
86 Hanna Hultemark Hanna omhanna.se 162 183 297 Växjö
87 Olivia oliviajosefin oliviajosefin.forme.se 159 169 185
88 Melinda Gustavsson melindagustavsson melindagustavsson.forme.se 159 297 365 Köping
89 matilda olsson matildaolsson matildaolsson.for.me 158 429 505 Uppsala
90 Emmy Laursen emmylaursen emmylaursen.se 157 534 653 Falun
91 melisatopic melisatopic melisatopic.for.me 154 563 751 Linköping
92 emmahagglund emmahagglund emmahagglund.forme.se 154 179 196 örebro
93 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 151 167 228 Karlstad
Laddar