Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 21:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 1 797 5 750 7 320 Helsingborg
2 ooarven Olivia Arvén - 22 år och mamma ooarven.se 1 589 3 393 4 909 Växjö
3 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 883 1 179 1 857
4 melani.se mel@ni melani.se 817 2 375 2 992 Lund
5 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 735 841 1 023 Växjö
6 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 726 956 1 478 Stockholm
7 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 686 1 197 1 521 Helsingborg
8 E S T E L L E   B E R G L I N Estelle Berglin estelleberglin.se 646 706 846 Stockholm
9 Maria High On Life highonlife.for.me 629 722 842
10 Matilda Svensson Dags Att Vakna dagsattvakna.for.me 572 640 776 Stockholm
11 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 572 1 084 1 319 Stockholm
12 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 419 490 530 Mellerud
13 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 405 440 507 Stockholm
14 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 379 427 452
15 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 319 352 393 Stockholm
16 sara hellström sarahellstrom sarahellstrom.for.me 319 484 607 Umeå
17 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 314 393 464 Malmö
18 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 288 451 794 Göteborg
19 maadelleines maadelleines maadelleines.se 280 425 639 Uppsala
20 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 274 385 526 Lund
21 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 273 289 370 Stockholm
22 filippaoberg filippaoberg filippaoberg.for.me 262 629 927 Stockholm
23 hannajohannesson hannajohannesson hannajohannesson.forme.se 219 253 271 älmhult
24 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 216 269 347 Paris
25 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 212 718 1 093 Helsingborg
26 Maja Lundberg majalundberg.forme.se majalundberg.se 208 282 351 Umeå
27 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 207 521 676
28 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 207 605 764 Skinnskatteberg
29 melindapadron melindapadron melindapadron.se 187 253 299 Nyköping
30 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 181 212 247 örebro
31 Frida Kjell Valkola FRIDA KV fridakv.for.me 175 181 246 Göteborg
32 Ensomcaroline | Skönhetsblogg Ensomcaroline | Skönhetsblogg ensomcaroline.forme.se 170 183 210 Karlstad
33 Emmy Laursen emmylaursen emmylaursen.se 162 587 738 Falun
34 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 159 180 194 Norrtälje
35 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 156 184 272 Stockholm
36 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 155 172 219 Gävle
37 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 152 164 171 Finland
38 Fiaeriksson FIA ERIKSSON fiaeriksson.se 151 190 267 Ludvika
39 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 145 160 185
40 Linda kjellberg Linda Kjellberg lindakjellberg.se 145 249 476 Växjö
41 Julia juliality juliality.for.me 144 166 174
42 Felicia Larsson larssonfelicia larssonfelicia.se 141 155 200 Gävle
43 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 138 261 302 Kalmar
44 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 135 155 167 Växjö
45 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 133 228 254 örebro
46 saramaija saramaija saramaija.forme.se 133 486 620 Skövde
47 emmahagglund emmahagglund emmahagglund.forme.se 132 162 202 örebro
48 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 131 328 381 Köping
49 Emma Josefine Emma Josefine emmajosefine.se 130 210 331
50 Cecilia Backlund CISSI cissi.for.me 119 137 371 Ekenäs
51 Matilda Wallin matildawallin matildawallin.se 118 248 337 Bollnäs
52 ragna Jonasdotter raagna.se 116 144 175 London
53 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 115 118 178 Småland
54 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 112 120 131 Stockholm
55 frida östberg frida östberg fridaostberg.forme.se 112 146 174 Kungshamn
56 idaholmqvist idaholmqvist idaholmqvist.forme.se 112 141 157 Helsingborg
57 RMCK - en skönhetsblogg RMCK - en skönhetsblogg rmck.for.me 108 114 131 Stockholm
58 Olivia Green Olivia Green - Fristående Hudvårdskonsult Mary Kay oliviagreen.forme.se 104 117 214 örebro
59 josephiners josephiners josephiners.forme.se 103 110 129 Växjö
60 Anna Rosén Anna Rosén | Att leva i Australien annarosen.for.me 103 152 236 Växjö
61 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 102 110 126 Stockholm
62 Emma Adesund Emma Adesund emmaadesund.for.me 100 108 132 Värnamo
63 Felicia Larsson felicia- sundancekid.forme.se 99 109 168 Västerås
64 amandajensen amandajensen amandajensen.for.me 98 263 361
65 nwistrand nwistrand nwistrand.forme.se 98 299 518
66 Krystal Nilsen Krystal krystal.forme.se 98 107 125 Göteborg
67 MATILDA MATILDA - FINTESS AND HEALTH matildays.se 97 101 185 Malmö
68 vendelawendt vendelawendt vendelawendt.forme.se 96 154 190 Malmö
69 fannyvilhelmina fannyvilhelmina fannyvilhelmina.for.me 95 103 136 Borås
70 Katarina & Cathrine dessertordisaster dessertordisaster.for.me 94 148 169 Stockholm
71 Matilda Nakev Matildanakev matildanakev.forme.se 92 96 123 Uppsala
72 Sofia Wigren sofiawigren sofiawigren.se 92 161 183 Katrineholm
73 Hedvig Sannar Hedvig Sannar - blogg - mode, min vardag & inredning hedvigs.nu 91 113 132 Malmö
74 Georgina Caskey georginaa georginaa.se 91 91 106 Trollhättan
75 Nina Sova Ninasova ninasova.forme.se 90 97 111 Eskilstuna
76 Hanna Hultemark Hanna omhanna.se 90 120 138 Växjö/lund
77 Amanda-Eleonora Hafdell Amandaeleonora amandaeleonora.for.me 87 131 154 örebro
78 Moa Fohlin fohlin fohlin.for.me 85 99 124 Jönköping
79 emelielindgren emelielindgren emelielindgren.for.me 85 88 103 Hässleholm
80 Frida Johansson Frida Johansson fridajohanssonn.for.me 83 169 227 älmhult
81 Jenny Persson - 20 år och mamma JENNY PERSSON jennypersson.for.me 83 97 104 Göteborg
82 Fanny Lidman Fanny Lidman fannylidman.se 83 115 128 Stockholm
83 melisatopic melisatopic melisatopic.for.me 82 117 138 Linköping
84 Emma Emma emmalinneah.for.me 81 173 323
85 Nadinefritz Nadinefritz nadinefritz.se 81 101 127 Jönköping
86 Olivia oliviajosefin oliviajosefin.forme.se 81 84 100
87 Beeatrice Beeatrice beeatrice.for.me 80 89 100 Katrineholm
88 Mathildajonsson Mathildajonsson mathildajonsson.forme.se 80 84 93
89 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 78 81 169 Stockholm
90 emmakarppinen emmakarppinen emmakarppinen.for.me 78 89 94 Karlskoga
91 Hanna Bolander bolander bolander.for.me 78 88 135 Växjö
92 Elins Photographs Elin Jonasson elinsphotographs.forme.se 77 100 122 Värnamo
93 M A L I M A L I mali.forme.se 76 87 90 Bålsta
94 lovisahammar lovisahammar lovisahammar.forme.se 76 121 165 Tidaholm
95 Sigrid Jonasdotter sigrid sigrid.for.me 74 82 101 Kristianstad
96 Lizette Nilsson och Emma Landin lizetteochemma lizetteochemma.for.me 74 81 90 Kalmar
97 Ida Hjalmarsson Ida Hjalmarsson idahjalmarsson.se 73 76 366 Bergen
98 Ellen Allgurin Ellen Allgurin ellenallgurin.forme.se 73 140 208 Värnamo
99 Jenny Tanghøj Jenny Tanghöj tanghojenny.for.me 71 165 221 -
100 Beatrice Svensson Beatrice Svensson beatricesvensson.for.me 70 82 181 Linköping
Laddar