Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 07:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 Emma Andersson Emma Andersson emmajosefine.se 4 120 4 632 6 250
2 melani.se mel@ni melani.se 2 912 4 107 5 567 Lund
3 Sara Rylander Sara Rylander sararylanders.se 2 357 2 653 3 293 Växjö
4 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 1 963 6 792 8 453 Helsingborg
5 sussi Sussi Tasinazzo sussitasinazzo.se 1 456 1 646 1 992 Kalmar
6 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 1 194 2 491 3 160 Helsingborg
7 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 1 161 2 389 3 067 örebro
8 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 1 132 1 376 2 799 Stockholm
9 Petra Karlsson Petra Karlsson petrakarlsson.se 913 1 333 1 600 Umeå
10 melindapadron melindapadron melindapadron.se 815 1 749 2 182 Nyköping
11 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 761 891 1 340 Stockholm
12 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 618 699 893 Växjö
13 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 578 767 1 047 Lund
14 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 564 731 966 Paris
15 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 526 580 661 Stockholm
16 Maria High On Life highonlife.for.me 518 611 873
17 Frida Hägglund Fridaviola fridaviola.for.me 486 1 602 2 075 Austin
18 lindabohman lindabohman lindabohman.forme.se 439 1 103 1 441 Kalix
19 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 415 465 520 Mellerud
20 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 414 571 897
21 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 384 884 1 075 Växjö
22 hannae hannae hannae.forme.se 376 1 123 1 449 Eskilstuna
23 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 372 1 031 1 274 Stockholm
24 Electras E L E C T R A K V I S T electras.se 367 582 821 Helsingborg
25 adajohansen adajohansen adajohansen.forme.se 361 419 571 Varberg
26 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 354 411 463
27 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 334 761 908 Norrtälje
28 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 329 884 1 335 Helsingborg
29 ooarven Olivia Arvén ooarven.se 325 923 1 177 Växjö
30 Lovisa Persson elsalovisa elsalovisa.for.me 322 717 1 096 Västerås
31 uobd uobd uobd.for.me 305 338 451 Amsterdam
32 Louise Hansson Louise Hansson louisehansson.forme.se 304 432 650 Uppsala
33 ragna Jonasdotter raagna.se 303 558 668 London
34 Elin Melander KLAELI klaeli.se 296 351 958 Helsingborg
35 Fanny Almén Fanny Almén fannyalmen.forme.se 282 378 460 örebro
36 Aya Torok wusgood wusgood.for.me 268 412 586 Uppsala
37 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 252 295 395 Stockholm
38 Linn Olivia Filippa Fanny Linn Olivia Filippa & Fanny loff.for.me 250 620 805 Stockholm
39 Elin Larsson elinlarsson elinlarsson.se 249 505 591 Umeå
40 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 236 568 724 Köping
41 Matilda Svensson Dags Att Vakna dagsattvakna.for.me 234 280 415 Stockholm
42 Evelina Söderqvist Evelina evelinaeli.forme.se 232 287 386 Uppsala
43 Leyla Karabeg Leylie leylie.se 228 264 333 Norrköping
44 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 225 240 263 Finland
45 juliahanstrom juliahanstrom juliahanstrom.forme.se 225 256 302 Uppsala
46 B Y / E N G S T R O M emmaengstrom byengstrom.se 221 372 510 Västerås
47 MATILDAS MATILDA ROSQVIST matildays.se 221 279 341 Malmö
48 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 219 487 602 Malmö
49 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 216 253 314 Malmö
50 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 216 325 619 Karlstad
51 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 214 231 315 Småland
52 elinperlelin elinperlelin elinperlelin.for.me 211 764 942 Helsingborg
53 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 210 288 335 örebro
54 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 208 251 297
55 Maja Albien albiens albiens.se 207 391 752 Kalmar
56 Fanny Granström fannygr.forme.se 203 245 308 Skellefteå
57 Sofia Hägglund Sofiahgg sofiahgg.for.me 195 559 609 örnsköldsvik
58 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 195 596 754 Skinnskatteberg
59 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 184 202 319 Stockholm
60 helenahalmat helenahalmat helenahalmat.forme.se 181 260 341 örebro
61 julia zentio juliazentio juliazentio.se 177 312 465 Eskilstuna
62 wilmahagstrom wilmahagstrom wilmahagstrom.forme.se 174 355 588 Karlstad
63 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 172 201 335 Stockholm
64 Elsa Myrgård Elsa Myrgård elsam.se 169 387 476 Stockholm
65 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 169 185 235 Gävle
66 corinas corinas corinas.for.me 168 252 499
67 Julia juliality juliality.for.me 166 194 220
68 maadelleines maadelleines maadelleines.se 161 356 933 Uppsala
69 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 161 234 261 Göteborg
70 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 159 315 407 Kalmar
71 sandraboqvist Sandra Boqvist sandraboqvist.se 159 229 486 Trollhättan
72 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 158 385 511
73 carolink carolink 3 barns morsan! carolink.se 157 290 417 Uppsala
74 Olivia oliviajosefin oliviajosefin.forme.se 153 168 180
75 ERik Gratis Filmer dreamfilm dreamfilm.forme.se 153 162 227
76 fannylavre fannylavre fannylavre.se 149 171 215 Helsingborg
77 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 148 160 177 Stockholm
78 josephiners josephiners josephiners.forme.se 146 225 265 Växjö
79 Piezes piezes piezes.forme.se 143 485 702 Köping
80 Leyla Zullufi Leyla Zullufi leylazullufi.for.me 142 266 347 örebro
Laddar