Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 22:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 ooarven Olivia Arvén - 21 år och gravid ooarven.se 2 007 5 071 6 651 Växjö
2 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 1 744 6 037 7 613 Helsingborg
3 melani.se mel@ni melani.se 1 060 2 489 3 374 Lund
4 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 813 1 799 2 561 Helsingborg
5 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 714 1 010 1 509
6 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 634 842 1 474 Stockholm
7 Frida Kjell Valkola FRIDA KV fridakv.for.me 620 668 830 Göteborg
8 E S T E L L E   B E R G L I N Estelle Berglin estelleberglin.se 514 560 639 Stockholm
9 Maria High On Life highonlife.for.me 472 549 676
10 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 450 621 947 Lund
11 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 444 494 540 Mellerud
12 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 444 898 1 119 Stockholm
13 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 433 491 588 Växjö
14 Emma Josefine Emma Josefine emmajosefine.se 409 641 1 336
15 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 384 663 1 388 Karlstad
16 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 381 425 470 Stockholm
17 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 357 371 490 Stockholm
18 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 347 405 554 Paris
19 filippaoberg filippaoberg filippaoberg.for.me 304 685 1 041 Stockholm
20 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 296 323 355 Stockholm
21 Lovisa Ferngren Lovisaferngren lovisaferngren.for.me 276 355 405
22 hannasundqvist hannasundqvist hannasundqvist.forme.se 275 328 418
23 Matilda Svensson Dags Att Vakna dagsattvakna.for.me 273 295 359 Stockholm
24 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 271 318 350
25 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 267 330 440 Malmö
26 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 209 269 293 Växjö
27 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 208 584 754 Skinnskatteberg
28 Electras E L E C T R A K V I S T electras.se 205 302 477 Helsingborg
29 veto VETO veto.forme.se 200 278 376 Malmö
30 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 197 247 276 örebro
31 hannajohannesson hannajohannesson hannajohannesson.forme.se 196 237 262 älmhult
32 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 195 503 650 Köping
33 Linda kjellberg Linda Kjellberg lindakjellberg.se 195 329 539 Växjö
34 melisatopic melisatopic melisatopic.for.me 174 264 312 Linköping
35 Cecilia Backlund CISSI cissi.for.me 162 198 508 Ekenäs
36 Ensomcaroline | Skönhetsblogg Ensomcaroline | Skönhetsblogg ensomcaroline.forme.se 157 171 191 Karlstad
37 Hanna Hultemark Hanna omhanna.se 157 229 298 Växjö/lund
38 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 148 548 694 Helsingborg
39 Sara Storbäck Sara Storbäck sarastorback.for.me 148 260 432 Vasa
40 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 145 155 447 Småland
41 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 143 330 458
42 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 140 162 205 Stockholm
43 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 137 173 195 Norrtälje
44 Maja Lundberg majalundberg.forme.se majalundberg.se 137 279 320 Umeå
45 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 135 274 320 Kalmar
46 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 132 144 160 Finland
47 Fanny Granström fannygr.forme.se 132 159 185 Skellefteå
48 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 131 138 156
49 idaholmqvist idaholmqvist idaholmqvist.forme.se 124 144 159 Helsingborg
50 lindabohman lindabohman lindabohman.forme.se 122 224 283 Kalix
51 melindapadron melindapadron melindapadron.se 122 155 248 Nyköping
52 kontrast kontrast kontrast.for.me 122 125 144 Stockholm
53 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 121 148 186 Gävle
54 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 120 187 232 örebro
55 Emma Adesund Emma Adesund emmaadesund.for.me 116 129 244 Värnamo
56 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 115 124 133 Stockholm
57 Olivia Green Olivia Green - Fristående Hudvårdskonsult Mary Kay oliviagreen.forme.se 115 131 234 örebro
58 Julia juliality juliality.for.me 111 131 143
59 Emmy Laursen emmylaursen emmylaursen.se 111 426 525 Falun
60 gaddnas Alexandra Gäddnäs gaddnas.forme.se 111 134 204
61 ragna Jonasdotter raagna.se 105 143 183 London
62 wilmahagstrom wilmahagstrom wilmahagstrom.forme.se 102 164 232 Karlstad
63 emeliesilke Emelie Silke emeliesilke.forme.se 101 147 217 Kalmar
64 Fanny Lidman Fanny Lidman fannylidman.se 101 229 279 Stockholm
65 nwistrand nwistrand nwistrand.forme.se 99 356 694
66 Fiaeriksson FIA ERIKSSON fiaeriksson.se 98 130 460 Ludvika
67 elinfanny elinfanny elinfanny.forme.se 97 144 165 Kalmar
68 lovisahammar lovisahammar lovisahammar.forme.se 97 191 263 Tidaholm
69 MATILDA MATILDA - FINTESS AND HEALTH matildays.se 96 103 193 Malmö
70 emmahagglund emmahagglund emmahagglund.forme.se 93 100 116 örebro
71 Leyla Karabeg Leylie leylie.se 92 102 490 Norrköping
72 Matilda Wallin matildawallin matildawallin.se 91 143 161 Bollnäs
73 Fanny Almén Fanny Almén fannyalmen.forme.se 91 99 123 örebro
74 Matilda Nakev Matildanakev matildanakev.forme.se 90 98 111 Uppsala
75 Aya Torok wusgood wusgood.for.me 89 155 301 Uppsala
76 Krystal Nilsen Krystal krystal.forme.se 89 98 125 Göteborg
77 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 86 160 182 Göteborg
78 Sofia Wigren sofiawigren sofiawigren.se 85 165 195 Katrineholm
79 Hedvig Sannar Hedvig Sannar - blogg - mode, min vardag & inredning hedvigs.nu 84 121 175 Malmö
80 Josefine Borg Josefine Borg josefineborg.forme.se 83 91 470 Stockholm
81 saramaija saramaija saramaija.forme.se 82 317 433 Skövde
82 ebbajandersson ebbajandersson ebbajandersson.for.me 82 115 131 Stockholm
83 janinas Janina janinas.for.me 81 116 124 Västerås
84 elinajonsson elina jonsson elinajonsson.for.me 81 345 399 Södertälje
85 josephiners josephiners josephiners.forme.se 81 98 125 Växjö
86 sofia olsson Sofia Olsson sofiaolsson.forme.se 79 262 295 Stockholm
87 Hanna Bolander bolander bolander.for.me 76 76 84 Växjö
88 RMCK - en skönhetsblogg RMCK - en skönhetsblogg rmck.for.me 76 84 87 Stockholm
89 hannae hannae hannae.forme.se 75 83 102 Eskilstuna
90 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 74 76 91 Stockholm
91 Melinda Gustavsson melindagustavsson melindagustavsson.forme.se 72 95 211 Köping
92 lisaviktorsson Lisa Viktorsson lisaviktorsson.forme.se 72 138 163 Umeå
93 maadelleines maadelleines maadelleines.se 72 101 134 Uppsala
94 Isabella isabellamortell isabellamortell.forme.se 71 75 85 Umeå
95 Ida Hjalmarsson Ida Hjalmarsson idahjalmarsson.se 71 81 155 Bergen
96 mlvz mlvz mlvz.for.me 70 121 141 Stockholm
97 Lisa LisaJeli lisajeli.for.me 69 102 127 Göteborg
98 Elins Photographs Elin Jonasson elinsphotographs.forme.se 69 82 86 Värnamo
99 Cassandra Elisabeth cassandraelisabeth cassandraelisabeth.for.me 69 71 74 Ekenäs, Finland
100 Felicia Larsson felicia- sundancekid.forme.se 69 80 131 Västerås
Laddar