Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 16:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 Sara Rylander Sara Rylander sararylanders.se 3 760 4 203 5 041 Växjö
2 Catrin Hedlund catrinhedlund catrinhedlund.for.me 3 227 10 105 18 660 Stockholm
3 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 2 468 8 707 10 960 Helsingborg
4 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 1 434 3 275 4 227 Helsingborg
5 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 1 407 1 566 1 947 Växjö
6 Petra Karlsson Petra Karlsson petrakarlsson.se 1 268 1 905 2 668 Umeå
7 melani.se meeandmy melani.se 1 252 2 145 5 220 Lund
8 Angelique Skröder angies angies.for.me 1 075 1 259 1 508 Malmö
9 Hanna Bolander bolander hannabolander.se 1 061 1 119 1 906 Växjö
10 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 998 1 126 1 306 Stockholm
11 emeliejosefin emeliejosefin emeliejosefin.se 932 1 495 2 111 örnsköldsvik
12 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 889 2 165 2 734 örebro
13 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 888 1 000 1 435 Stockholm
14 filippalavre filippalavre filippalavre.se 818 2 146 2 830 Helsingborg
15 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 741 1 043 1 369 Lund
16 Louise Hansson Louise Hansson louisehansson.forme.se 654 1 026 1 398 Uppsala
17 ragna Jonasdotter raagna.se 636 1 363 1 730 Kristianstad
18 Emma Andersson Emma Andersson emmajosefine.se 617 770 1 255
19 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 607 678 746
20 Maria High On Life highonlife.for.me 584 711 924
21 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 583 671 713 Mellerud
22 Julia Svensson juliasvensson juliasvenssons.se 572 997 1 438 Värnamo
23 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 563 722 908 Paris
24 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 560 881 1 259 Stockholm
25 melindapadron melindapadron melindapadron.se 541 1 238 1 507 Nyköping
26 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 507 691 1 244
27 Malin Edvardsson E D V A R S S O N edvarsson.se 450 839 1 197 Göteborg
28 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 446 533 664 Malmö
29 Anna Nävermyr annanavermyr annanavermyr.for.me 445 770 1 004 Helsingborg
30 ooarven Olivia Arvén ooarven.se 443 1 219 1 665 Växjö
31 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 434 1 261 1 473 Växjö
32 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 429 921 1 098 Norrtälje
33 Emma My Nichole emma.my.nichole emmaboswell.se 421 982 1 303 Arboga
34 MATILDAS MATILDA ROSQVIST matildays.se 413 541 738 Malmö
35 Elin Melander KLAELI klaeli.se 409 457 604 Helsingborg
36 hannae hannae hannae.forme.se 402 1 167 1 506 Eskilstuna
37 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 391 1 183 1 476 Stockholm
38 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 390 933 1 247 Malmö
39 elinsoderholm ELIN SÖDERHOLM elinsoderholm.se 389 1 397 1 734 Hudiksvall
40 fannylavre fannylavre fannylavre.se 358 543 724 Helsingborg
41 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 355 397 448 Stockholm
42 Melinda Gustavsson melindagustavsson melindagustavsson.forme.se 344 969 1 220 Köping
43 idaholmqvist idaholmqvist idaholmqvist.forme.se 325 386 420 Helsingborg
44 juliahanstrom juliahanstrom juliahanstrom.forme.se 324 379 432 Uppsala
45 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 316 1 335 1 667 Helsingborg
46 Frida Hägglund Fridaviola fridaviola.for.me 310 866 1 052 Austin
47 Claudia Marlene Tahvanainen claudiamarlene claudia.for.me 307 391 520 Eskilstuna
48 Elin Larsson elinlarsson elinlarsson.se 304 798 993 Umeå
49 Ensomcaroline | Skönhetsblogg Ensomcaroline | Skönhetsblogg ensomcaroline.forme.se 304 322 367 Karlstad
50 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 302 419 533 Småland
51 Leyla Karabeg Leylie leylie.se 301 382 533 Norrköping
52 Katarina & Cathrine dessertordisaster dessertordisaster.for.me 299 344 383 Stockholm
53 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 298 327 375 Finland
54 Josefine & Sofi Josefine & Sofi josefinesofi.se 295 497 619 Uppsala
55 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 295 362 595 Stockholm
56 Nathalie Loveless Nathalie Loveless nathalieloveless.se 295 408 734 Stockholm
57 Wilmaroos wilmaroos wilmaroos.for.me 294 521 772 Eskilstuna
58 josefinnyblom JOSEFIN NYBLOM josefinnyblom.se 290 362 687 Stockholm
59 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 290 503 587
60 Fanny Almén Fanny Almén fannyalmen.forme.se 288 453 555 örebro
61 Fanny Granström fannygr.forme.se 287 407 518 Skellefteå
62 Pauline Hansson paulinehansson paulinehansson.se 286 444 581 Uppsala
63 hannajohannesson hannajohannesson hannajohannesson.forme.se 278 325 354 älmhult
64 Janina Hansson JaninaHansson janinahansson.for.me 273 371 554 Kalmar
65 Linn Olivia Fanny Filippa Linn Olivia Fanny Filippa loff.for.me 271 812 1 161 Stockholm
66 Julia Andersson Julia Andersson juliaandersson.for.me 267 505 658 Umeå
67 Lovisa Sundstedt lonisas lonisas.forme.se 262 395 464 Gävle
68 Frida Bengtsson fridazz fridazz.se 261 948 1 171 Helsingborg
69 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 255 278 346 Gävle
70 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 254 409 500 Göteborg
71 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 253 285 421 Stockholm
72 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 249 568 757 Köping
73 Felicia Larsson felicia- sundancekid.forme.se 242 274 458 Västerås
74 Julia Kraft Julia Kraft juliakraft.se 240 429 604 Stockholm
75 jenny sandberg Jenny Sandberg jennysandberg.forme.se 237 304 367 Finland
Laddar