Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 17:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 Emma Andersson Emma Andersson emmajosefine.se 4 165 4 713 6 420
2 melani.se mel@ni melani.se 3 139 4 423 5 929 Lund
3 Sara Rylander Sara Rylander sararylanders.se 2 496 2 818 3 465 Växjö
4 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 2 042 7 248 8 989 Helsingborg
5 sussi Sussi Tasinazzo sussitasinazzo.se 1 464 1 670 2 025 Kalmar
6 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 1 243 2 646 3 319 Helsingborg
7 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 1 194 2 522 3 218 örebro
8 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 1 155 1 413 2 845 Stockholm
9 Petra Karlsson Petra Karlsson petrakarlsson.se 956 1 417 1 691 Umeå
10 melindapadron melindapadron melindapadron.se 833 1 836 2 292 Nyköping
11 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 794 930 1 389 Stockholm
12 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 666 754 950 Växjö
13 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 620 822 1 116 Lund
14 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 589 779 1 022 Paris
15 Frida Hägglund Fridaviola fridaviola.for.me 554 1 758 2 291 Austin
16 Maria High On Life highonlife.for.me 548 648 923
17 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 547 603 680 Stockholm
18 lindabohman lindabohman lindabohman.forme.se 454 1 151 1 496 Kalix
19 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 450 621 959
20 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 432 488 541 Mellerud
21 adajohansen adajohansen adajohansen.forme.se 425 489 666 Varberg
22 Electras E L E C T R A K V I S T electras.se 415 674 947 Helsingborg
23 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 409 956 1 152 Växjö
24 hannae hannae hannae.forme.se 397 1 223 1 553 Eskilstuna
25 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 388 1 098 1 346 Stockholm
26 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 376 434 480
27 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 351 810 966 Norrtälje
28 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 348 952 1 461 Helsingborg
29 ooarven Olivia Arvén ooarven.se 345 992 1 254 Växjö
30 Lovisa Persson elsalovisa elsalovisa.for.me 331 758 1 157 Västerås
31 uobd uobd uobd.for.me 330 366 490 Amsterdam
32 Louise Hansson Louise Hansson louisehansson.forme.se 322 466 688 Uppsala
33 Elin Melander KLAELI klaeli.se 318 379 1 012 Helsingborg
34 ragna Jonasdotter raagna.se 313 586 696 London
35 Fanny Almén Fanny Almén fannyalmen.forme.se 294 398 477 örebro
36 Aya Torok wusgood wusgood.for.me 278 428 601 Uppsala
37 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 264 308 410 Stockholm
38 Elin Larsson elinlarsson elinlarsson.se 259 535 618 Umeå
39 Linn Olivia Filippa Fanny Linn Olivia Filippa & Fanny loff.for.me 255 651 847 Stockholm
40 Matilda Svensson Dags Att Vakna dagsattvakna.for.me 251 299 439 Stockholm
41 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 247 599 763 Köping
42 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 245 263 288 Finland
43 MATILDAS MATILDA ROSQVIST matildays.se 240 302 365 Malmö
44 juliahanstrom juliahanstrom juliahanstrom.forme.se 238 272 316 Uppsala
45 B Y / E N G S T R O M emmaengstrom byengstrom.se 236 400 541 Västerås
46 Evelina Söderqvist Evelina evelinaeli.forme.se 235 290 391 Uppsala
47 Leyla Karabeg Leylie leylie.se 235 278 347 Norrköping
48 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 234 531 652 Malmö
49 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 229 269 326 Malmö
50 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 226 340 636 Karlstad
51 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 223 241 340 Småland
52 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 222 303 352 örebro
53 Fanny Granström fannygr.forme.se 219 265 336 Skellefteå
54 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 218 266 314
55 elinperlelin elinperlelin elinperlelin.for.me 216 807 988 Helsingborg
56 Maja Albien albiens albiens.se 215 415 783 Kalmar
57 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 206 633 788 Skinnskatteberg
58 helenahalmat helenahalmat helenahalmat.forme.se 201 288 381 örebro
59 Sofia Hägglund Sofiahgg sofiahgg.for.me 200 589 642 örnsköldsvik
60 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 194 215 337 Stockholm
61 corinas corinas corinas.for.me 186 279 553
62 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 183 216 356 Stockholm
63 wilmahagstrom wilmahagstrom wilmahagstrom.forme.se 182 381 626 Karlstad
64 julia zentio juliazentio juliazentio.se 182 324 479 Eskilstuna
65 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 180 198 257 Gävle
66 Elsa Myrgård Elsa Myrgård elsam.se 179 425 536 Stockholm
67 Julia juliality juliality.for.me 178 208 230
68 sandraboqvist Sandra Boqvist - Beauty sandraboqvist.se 169 246 513 Trollhättan
69 maadelleines maadelleines maadelleines.se 167 371 949 Uppsala
70 Olivia oliviajosefin oliviajosefin.forme.se 166 183 195
71 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 166 242 268 Göteborg
72 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 165 332 427 Kalmar
73 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 164 408 535
74 carolink carolink 3 barns morsan! carolink.se 163 313 445 Uppsala
75 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 156 168 184 Stockholm
76 ERik Gratis Filmer dreamfilm dreamfilm.forme.se 155 164 229
77 fannylavre fannylavre fannylavre.se 154 177 221 Helsingborg
78 josephiners josephiners josephiners.forme.se 152 240 279 Växjö
79 Felicia Larsson felicia- sundancekid.forme.se 149 187 311 Västerås
80 Elins Photographs Elin Jonasson elinsphotographs.forme.se 149 153 159 Värnamo
81 Piezes piezes piezes.forme.se 146 511 734 Köping
82 Leyla Zullufi Leyla Zullufi leylazullufi.for.me 145 287 372 örebro
83 derin derin derin.nu 143 263 434 Stockholm
84 Michelle Almqvist Michelle Almqvist michellealmqvist.se 143 250 361 Halmstad
Laddar