Om bloggtoppen

Statistiken uppdateras varje timme.
Senaste uppdateringen: 15:05.

Unika besök
- Antal unika webbläsare.

Besök
- Antal besök (dator, mobil och surfplatta).

Visningar
- Visar antalet visningar av din blogg.

Veckostatistik

När man mäter Internettrafik så räknar man normalt antal unika webbläsare per vecka. En webbläsare är det program som du använder när du surfar på Internet. Om samma person går in 4 ggr på en och samma blogg så räknas det som ett unikt besök men 4 st olika besök. Därför skriver vi även ut "alla besök". Under ett och samma besök så kan en användare klicka runt i bloggen och då skapa flera "visningar" på ett besök.
Alla siffor kommer alltså från den senaste veckan.





Bloggtoppen

Blogg Unika besök Besök Visningar Stad
1 ooarven Olivia Arvén - 21 år och gravid ooarven.se 2 408 5 452 7 493 Växjö
2 Elin Jaconelli Elin Jaconelli elinjaconelli.se 1 529 5 196 6 158 Helsingborg
3 melani.se mel@ni melani.se 1 267 2 917 4 117 Lund
4 Christina Kovac Christina Kovac christinakovac.se 707 1 567 1 984 Helsingborg
5 Sofia Samuelsson SofiaStarstrukk sofiastarstrukk.com 640 929 1 322 Stockholm
6 anniesfodmap anniesfodmap - recept och pepp om IBS och FODMAP anniesfodmap.se 612 810 1 149
7 Maria High On Life highonlife.for.me 593 674 804
8 sara hellström sarahellstrom sarahellstrom.for.me 532 813 1 102 Umeå
9 E S T E L L E   B E R G L I N Estelle Berglin estelleberglin.se 496 540 619 Stockholm
10 melindapadron melindapadron melindapadron.se 491 897 1 133 Nyköping
11 fitnessinspiration fitnessinspiration fitnessinspiration.forme.se 467 538 704 Växjö
12 Emma Andersson emmandersson emmandersson.forme.se 440 509 557 Mellerud
13 liifeofebba liifeofebba liifeofebba.se 394 798 1 052 Stockholm
14 RababsMatlagning RababsMatlagning rababsmatlagning.for.me 355 419 573 Malmö
15 Matilda Svensson Dags Att Vakna dagsattvakna.for.me 327 380 466 Stockholm
16 LOVEBYELLIS LOVEBYELLIS ellis.forme.se 324 346 432 Stockholm
17 filippaaronsson filippaaronsson filippaaronsson.se 323 361 414 Stockholm
18 Rebecca Larsson rlarsson rlarsson.forme.se 309 322 371 Kristinehamn
19 stinasallerstrom Travel while you can stinasallerstrom.forme.se 308 372 401
20 Meryl Mägi Meryl Mägi merylmagi.com 298 411 603 Lund
21 filippaoberg filippaoberg filippaoberg.for.me 270 560 793 Stockholm
22 fannygranstrm fannygranstrm.for.me 266 313 419 Skellefteå
23 Linnéa Lindblom linnealindblom linnealindblom.for.me 263 286 336 Stockholm
24 sarahlovisa sarahlovisa sarahlovisa.com 247 282 397 Västerås
25 Emma Josefine Emma Josefine emmajosefine.se 244 378 586
26 twentysomethinge twentysomethinge twentysomethinge.for.me 216 245 270 Växjö
27 alicebremberg alicebremberg alicebremberg.se 209 261 312 Paris
28 Veronika Axelsson vevvs vevvs.se 200 236 271 örebro
29 Felicia O FeliciaO - Everyday / Fashion / Modeling feliciao.se 199 258 383 Karlstad
30 eemmacarlsson eemmacarlsson eemmacarlsson.forme.se 198 220 271 Norrtälje
31 hannajohannesson hannajohannesson hannajohannesson.forme.se 181 223 236 älmhult
32 Electras E L E C T R A K V I S T electras.se 170 232 374 Helsingborg
33 Saga Ernebrink sagasvardagar sagasvardagar.for.me 168 479 614 Skinnskatteberg
34 Hanna Grinneby Hannagrinneby hannagrinneby.forme.se 167 424 526 Köping
35 Ensomcaroline | Skönhetsblogg Ensomcaroline | Skönhetsblogg ensomcaroline.forme.se 149 158 174 Karlstad
36 nikoninan nikoninan nikoninan.for.me 146 152 176
37 Jenny Elmerup JennyMari jennymari.for.me 144 164 188 Stockholm
38 Maja Lundberg majalundberg.forme.se majalundberg.se 144 262 339 Umeå
39 fannyvilhelmina fannyvilhelmina fannyvilhelmina.for.me 138 155 191 Borås
40 Annelie Birane Annelie Birane annelies.forme.se 137 164 214 Stockholm
41 alicestahlberg alicestahlberg alicestahlberg.forme.se 136 305 392
42 Matilda Stridsman Matilda Stridsman matilda.forme.se 135 135 144 Västerås
43 rebeccalinnell fitnesslinnell fitnesslinnell.se 133 492 656 Helsingborg
44 Maja Ljunggren Themaja themaja.for.me 133 141 244 Småland
45 Cecilia Backlund CISSI cissi.for.me 132 142 475 Ekenäs
46 Matilda Wallin matildawallin matildawallin.se 132 244 289 Bollnäs
47 Camilla Aalto Camillas camillas.forme.se 130 137 144 Finland
48 miajohansson Mia Johansson - kontakt: miajohansson@live.com miajohansson.forme.se 127 145 170 Stockholm
49 maadelleines maadelleines maadelleines.se 126 191 380 Uppsala
50 emeliesilke Emelie Silke emeliesilke.forme.se 125 209 273 Kalmar
51 saramaija saramaija saramaija.forme.se 123 411 543 Skövde
52 Sara Storbäck Sara Storbäck sarastorback.for.me 122 207 344 Vasa
53 Hanna Karlsson Hannamk hannamks.se 121 243 320 Kalmar
54 Linda kjellberg Linda Kjellberg lindakjellberg.se 121 225 361 Växjö
55 Ellen H. Andersson eandersson eandersson.forme.se 117 137 190 Karlstad
56 lisa grundin lisa grundin lisagrundin.forme.se 116 181 205 örebro
57 Fiaeriksson FIA ERIKSSON fiaeriksson.se 114 151 312 Ludvika
58 Jenny Persson - 20 år och mamma JENNY PERSSON jennypersson.for.me 113 120 129 Göteborg
59 Hanna Hultemark Hanna omhanna.se 110 188 240 Växjö/lund
60 MATILDA MATILDA - FINTESS AND HEALTH matildays.se 110 113 158 Malmö
61 Hedvig Sannar Hedvig Sannar - blogg - mode, min vardag & inredning hedvigs.nu 108 145 174 Malmö
62 Elin Hellgren Elin Hellgren elinhellgren.forme.se 106 127 151 Gävle
63 Olivia Green Olivia Green - Fristående Hudvårdskonsult Mary Kay oliviagreen.forme.se 106 111 194 örebro
64 Emmy Laursen emmylaursen emmylaursen.se 104 443 531 Falun
65 RMCK - en skönhetsblogg RMCK - en skönhetsblogg rmck.for.me 104 106 113 Stockholm
66 melisatopic melisatopic melisatopic.for.me 102 175 205 Linköping
67 nwistrand nwistrand nwistrand.forme.se 102 306 549
68 Fanny Lidman Fanny Lidman fannylidman.se 99 173 193 Stockholm
69 Matilda Nakev Matildanakev matildanakev.forme.se 98 101 151 Uppsala
70 ellendahl ellendahl ellendahl.for.me 93 141 198 Växjö
71 ragna Jonasdotter raagna.se 88 109 125 London
72 janinas Janina janinas.for.me 87 128 212 Västerås
73 Juliana Flodin Juliana Flodin julianaflodin.se 87 99 249 Stockholm
74 idaholmqvist idaholmqvist idaholmqvist.forme.se 85 95 117 Helsingborg
75 Julia juliality juliality.for.me 82 92 97
76 Magda Seger & Hedda Keszler Magda och Hedda magdahedda.se 81 86 112 Stockholm
77 Jeffa Westlund JEFFA WESTLUND jeffa.se 79 138 171 Göteborg
78 Olivia oliviajosefin oliviajosefin.forme.se 78 81 79
79 Vatten vatten.forme.se 77 92 116
80 Josefine Ivström josefineivstrom josefineivstrom.forme.se 75 86 109 Västerås
81 Lizette Nilsson och Emma Landin lizetteochemma lizetteochemma.for.me 75 79 82 Kalmar
82 emmahagglund emmahagglund emmahagglund.forme.se 75 89 93 örebro
83 rebeckaasela rebeckaasela rebeckaasela.for.me 75 77 81 ängelholm
84 Johanna Ek johannaek johannaek.forme.se 75 83 95
85 josephiners josephiners josephiners.forme.se 75 82 95 Växjö
86 Elins Photographs Elin Jonasson elinsphotographs.forme.se 73 78 79 Värnamo
87 frida östberg frida östberg fridaostberg.forme.se 72 94 111 Kungshamn
88 Krystal Nilsen Krystal krystal.forme.se 72 74 104 Göteborg
89 Aya Torok wusgood wusgood.for.me 72 90 165 Uppsala
90 Lisa LisaJeli lisajeli.for.me 71 112 137 Göteborg
91 Josefine Borg Josefine Borg josefineborg.forme.se 71 77 98 Stockholm
92 Felicia Larsson felicia- sundancekid.forme.se 71 80 138 Västerås
93 lindabohman lindabohman lindabohman.forme.se 69 111 126 Kalix
94 elinajonsson elina jonsson elinajonsson.for.me 68 244 314 Södertälje
95 Sofia Wigren sofiawigren sofiawigren.se 68 151 182 Katrineholm
96 Annasdotter -skönhetsblogg Annasdotter - Skönhet & sminkblogg annasdotter.for.me 67 69 80 Jönköping
97 Mathildajonsson Mathildajonsson mathildajonsson.forme.se 67 70 75
98 Nina Sova Ninasova ninasova.forme.se 67 77 86 Eskilstuna
99 wilmahagstrom wilmahagstrom wilmahagstrom.forme.se 66 124 142 Karlstad
100 Linnéa Hedström Linnéa Hedström linneahedstrom.forme.se 65 67 116 Västerås
Laddar